Shitet gjeneratori 5.5 kw

Shitet nga: Enis 23 Sht 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet gjeneratori 5.5 kw ne gjendje shume te mire

Pres bleres serioz
Mundeni me thirr ne cdo kohe edhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim