Skara me plin

Shitet nga: Nexha 05 Sht 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Skara 65 /40 cm shesim me dy pjes dhezet,mundesh edhe gjysen me dhez jan ne gjendje te rregull te reja te pa perdorura
Kemi edhe Skara tjera te ndryshme simbas porosis,jan kualitet te lart dhe presim bleres serioz
Kemi edhe Skara me te vogla familjare per piknik jan shum te lira dhe professionals
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim