Skara

Shitet nga: Nexhmedin 05 Sht 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Kemi Skara te gjitha lloj eve simbas porosive me kualitete te larta.
simbas porosive suaj
Jane te papedorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim