TOSTERA SKARA ME PLIN FRITEZA FURRA PIZZA

Shitet nga: Nexhat 12 Dhj 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM TOSTERA PROFESIONAL TE RRYMES KEMI EDHE TOSTER ME PLIN

TOSTERAT E KAN PEGLLEN E RENDE ,SHTYPIN LEHTE BUKEN.


KEMI FRITEZA TE RRYMES ,FURRA PER PICA , ,SKARA TE GJITHA LLOJEVE.
KEMI FRITEZA TE PLINIT

3 lit ,5 lit , 10 lit

KEMI SKARA NJE METERSHE ,50X50 ,70X50 ,ROSTFREJ, FOTOT JANE ORIGJINALE ,

JU MIREPRESIM


TEL 044 205 539

JU MIREPRESIM !


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim