Tas qe e vlon qumeshtin per makiato rostfraj

Shitet nga: Arber 04 Pri 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten tasat per vlimin e qumshtit per makiato
materiali osht qe nuk ndryshket rostfraj tpaketume jon 2 lloje
1000 mililtra edhe 600 mililitra
qmimi 20 euro per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim