Tavolina dhe karrige

Shitet nga: Bekim 25 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Set tavilonine me 4 karrige 4 sete
Çmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim