banak per kafiteri

Shitet nga: besnik 03 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
banak prej druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim