maqin e pulave

Shitet nga: artani 08 Mar 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
eshte me rrym edhe me plin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim