shank in

Shitet nga: besnik 11 Mar 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shank prej druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim