shank per kafiteri

Shitet nga: besnik 27 Nën 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shank prej druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim