shank

Shitet nga: besnik 09 Nën 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shank prej druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim