Frigorifer i Ëmbëltore

Shitet nga: frizhider 31 Mar 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për shitore/butiqe
frigoriferi eshte n gjendje te rregullt punon krejt i ka 2 motorra njo qe ftof dhe tjeterin per rrotollomin e torteve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim