Inventar per lokale

Shitet nga: fatmir 21 Mar 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për shitore/butiqe
shes inventarin per lokale ushqimore , frigoriferat. Jan shum pak te perdorur dhe me kualitet te lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim