Inventari per Baby Shop komplet+(kukulla manekine)

Shitet nga: Kastrioti 07 Gsh 02:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shitet inventari komplet i perdorur vetem 6 muaj jane te reja,raftet jane te materialit te forte (mediapan) tavolina gjithashtu si dhe 7 cope kukulla manekine shum material kualitativ.

Komplet nese i merrni qmimi eshte 1300 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim