Kacë

Shitet nga: Fati 24 Shk 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për shitore/butiqe
e re shum e mir. mund ti mbani paret dhe dokumentat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim