Komplet Butiki

Shitet nga: Sadat 19 Shk 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shitet komplet butiki me rroba originale zvicerane 550 pal kepuce per femra dhe 80 pal jakne p[er me shume info ne 045 472 254 , mundeni me shkru edhe ne viber flm gjindemi ne Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim