Kukulla per butik

Shitet nga: Arber 09 Shk 02:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Kemi kukulla per butik,
2 komplet mashkull dhe femer(jo plastike) - 40€ copa

ndersa te tjerat jane te thjeshta prej plastike dhe jane pa koka dhe krahe qmimin e kane nga 3€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim