Kukulla

Shitet nga: Kushtrim 19 Pri 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shiten kukullat per meshkuj dhe per femra per ma shum info lajmrohu ne 045 664 683 mundeni edhe ne viber ne ket numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim