Mobile per zyre

Shitet nga: mobile 17 Shk 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për zyrë
shiten mobile per zyre ni 3sh dhe dy 1sha

Çmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim