Krevet per masazh

Shitet nga: Arif limani 14 Pri 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shitet kreveti (Ceragem) per shume lloje te masazhave i posardhur nga shteti Zviceran osht shum i ruajtur dhe ka paisjet e shum pjesve te trupit si per sy per kok e shume te tjera. Nr ne viber +377901123
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim