Krevet per ordinanc ,masazh dhe ndarjen dhe driten

Shitet nga: Krevet per ordinanc 06 Jan 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shiten dy krevat per ordinanc shum te mire kam edhe perdet ndarse dhe nje drit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim