Shes Biliardo dhe fliper

Shitet nga: Festimi 12 Jan 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Shesh lojërash
Shes biliardo dhe fliper ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim