INVENTARI komplet per 2 lokale

Shitet nga: shefqet 16 Maj 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shitet inventari koplet per 2 lokale -mund te perdoret per shitjen e Orave ,Argjentari dhe Mobil Shop. Jane te kompletuara me tavolina dhe rafta te kualitetit me te larte.
Njeri nga ta ka kushtuar 13.000 euro ndersa i dyti 12.000 euro .Tani i japim me qmim shum te volitshem -Me mareveshje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim