8 dritare druri

Shitet nga: Luli 07 Qer 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Dritare druri ,dy jan me lartesi 177 dhe gjersi 118 cm ,6 copa jan lartesi138 dhe gjersi 118 cm,
xhamat I kan me vakum,jan te rujtura mir,bravat I kan te mira kujt i pershtaten dimensionet per qmim flasim,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim