Dhomë për fëmijë

Shitet nga: Zeqirja Sherifi 08 Dhj 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shes, dy shtretër një kauqë si dhe nje komodë per vendosjen e librave, gjithashtu ka hapsirë edhe për vendosjen e Kompjuterit personale, të gjithë janë në gjendje teper të rujshëm dhe të përshtatshme..

Cmimi është shum i volitshëm,

Pres blerës seriozë!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim