Dritarja e plastines

Shitet nga: Florim 05 Sht 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shitet Dritarja me material plastike me dimenzion prej 92 cm gjerësi dhe 1.16 cm gjatësi.

Gjindemi nē Fsh.Malishevë të Gjilanit.
Për qdo informacion lajmrohuni ne Tel 045 528 244 dhe emailin florim.mustafa@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim