Internet cafe+telefoni

Shitet nga: xx 11 Pri 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR   1 400 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
shittet internet cafe me telefoni mundet me u perdor edhe per call center me nji qmim te volitshum
7 kompjutera me tavolina karrikat, kabina telefonike,dhe switchi me 16 porta. te gjitha kabllat percjellse komplet invertari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim