Kamin per nxemje

Shitet nga: hasan 14 Mar 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
kamin per nxemje qendrore, kamin montohet mbrenda ne sallo per nxemje dhe dekorim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim