Kompresorin dhe mjete te autolimaris

Shitet nga: arben 01 Jan 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
shes kompresorin shpricin dhe disa mjete te autolimaris dy fara per golf 5 shllajferic dhe mjete tjera malir veq shitore 1 erove mun gjon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim