Makina per Zdruktari te perdorura shume pak

Shitet nga: Lundrim 14 Tet 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
RISI RISI shiten makinat per zdruktari dhe te gjitha punimet nga druri makinat jane shume te mire si dhe ne gjendje te rregullt . Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim