Maqinat per pvc

Shitet nga: maqina 06 Mar 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shes makinat per plastik sharra , pastrusja, peglla dhe makinaa per T
jane ne gjendje te shkelqyer dhe fuksionale me garancion i japim. Cmimi per cope 1000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim