Mulli te kafes - (sakra , tpjekjes , bluarje etj)

Shitet nga: Tefik 22 Nën 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Makinat te ndryshme per bluarjen e kafes , pjekesn e shum produketve tjera . Skara perfekete per pjeken e mishit .
Makinat shumica te markes BORO . Disa jan te reja te pa perdorura , te gjitha jan ne rregull . Jam i interesuar ti shes sepse kam shum , gjendja e tyre osht perfetke mundeni me ardh me i shiku vet . Qmimi shum i volitshem dhe i lire . Per me shum kontakt 044133150 ose 045572729. Qmimi me marveshje !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim