Pikaso

Shitet nga: pajazit sefedini 04 Shk 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
shitet kerr ne mynyr te rregull usht kerr i mir nuk hargjet shum dhe shitet nga pajazit sefedini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim