Reklam Ndriquese

Shitet nga: Nexhat sylejmani 30 Mar 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
shitet reklama ndriquese te ciles i nevojitet vetem folia e biznisit tuaj dhe vendoset aty pastaj behet reklama juaj me driqim per qmim dhe info tjera kontaktoni ne viber apo thirrni ne numrin e posht shenuar
044 189 575
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim