Sere sera

Shitet nga: Sere 21 Gsh 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR   5 500 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shes serat vetem konstruktin qe eshte i zinkum me gjatesi 80m gjersi 8m dhe naltesi 3.10m te ardhura nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim