Vaga Automatike

Shitet nga: Mulliri Ylli 03 Tet 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Vaga automatike prej 5 kg deri 50 kg dhe ban numrimin automatik te theseve .

Ekam perdorur per paketim te thasve te millit.por mundet te perdoret edhe per shum sende tjera

ne gjendje shum te mir pak e perdorur sic edhe mundet te shifet 6000 paketime gjithsej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim