Vek per tepija

Shitet nga: .......... 19 Sht 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
shitet veku per prodhimin e tepijave qe prodhohen me dor kan dhe motorrin trofaz per nderrimin e fijeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim