shiten

Shitet nga: alush kqiku 04 Shk 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Dy dritare te plastikes dimezioni 1.79me 1.47 profili kbe gjerman te perdorura.dhenje der e ballkonit 2.20me80 profili inuotic gjerman dera eshte e re,dhe disa dritare te aluminit per podruma ,garazha etj.dritaret qmimi per cop 150 euro,per der te ballkonit 190 euro me rolete
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim