Bejm izolumin e kulmave expérience 15 vit Zvicer

Shitet nga: Dino 20 Qer 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Isolojme te gjitha shtepijat ndertesa ballkana garazhda veturave me etanichiete ose Shqip ter papire zvicrran dhe ittalian garandojm per pune 20 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim