Djepa

Shitet nga: liridoni 01 Qer 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
shesim djepa me shumic dhe pakic djepa te drunit dijapanit panellit etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim