Djepa

Shitet nga: islam 14 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Kemi djepa me panell dhe dijapan kemi djepa te ndryshem te medhaj dhe te vogel dhe kemi hulaja mekuja .Shiten me shumic dhe pakic ...044/656 965 044/822 642?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim