Djepa

Shitet nga: ramadani 12 Pri 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
shesim djepa me shumic dhe pakic te gjitha llojet e djepav .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim