Elektro mili

Shitet nga: Elektro mili 22 Mar 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Bëjm instalimin e rrymes ujit dhe kanalizimit ne menyr profesionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim