Gips Decor , fasada,izolime , pllaka

Shitet nga: Mergim 09 Shk 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Bejme Izolimin e shtepive , Dekorimin e shtepive me gips dhe styropor , Ngjitjen e pllakave etj.

Punet tona mund ti shihni edhe ne Facebook ne linkun :

https://www.facebook.com/pages/Gips-Decor-Mergimi/1682423755317360?ref=hl


Mund te na kontaktoni ne numrat 044 227 896 dhe 045547560

Ju mirëpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim