Gipser Moler

Shitet nga: E.jupi 01 Mar 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Kryejm pune me kompenzim / Veture .
Punet qe munde ti kryejm jane
Suvatim i mbrendeshem
Abrib,Glet si dhe Izolim me Stiropor
Punet punohen ne menyre profesionale dhe me materiale standarde
Garancion per pune japim 5 vite
Me rrespeket per te gjithe te interesuarit
E.jupi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim