Hidriizolime

Shitet nga: hidroizolues 15 Shk 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
bej hidroizolime me kondor dhe nivelizimin e objektit tuaj per vetem 0.70e per m2 ju mirpresne kete nr tel
044322488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim