Hidroizolim

Shitet nga: selamet 22 Shk 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Bejm hidroizolimin e te gjitha kulmeve te rrafsheta terasav podrumeve etj qe mos te keni problem me lageshti me ne eshte e mundur puna e jon shum vjeqare dhe sukseset tona na ben qe te vazhdojm me tutje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim