KËRKOJ WEB- DIZAJNER

Shitet nga: NFETAHI 28 Shk 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Kërkoj një apo dy Web-Dizajnera për krijimin e një portali me bazë të dhenash të inkorporuar në shqip dhe anglishtë, Për detaje tjera mundë të më kontaktoni përmes mailit.
Personat e interesuar mundë të kontaktojnë përmes e-mailit më pas i kontaktoj unë, ngase gjindem jashtë shtetit.
Ju falenderit për interesim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim