KERAMIKA

Shitet nga: Keramik pune ,Alb keramika 24 Shk 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Punojm gjitha punet me keramik granit i rregullojm shkallet si dhe bejm izolimin e banjove me izolim te ftoft . bejm instalimin e ujit . kanalizimit .si dhe montimin e sanitaries . kemi pervoj ket prefesjon andaj ju garantojm per cilsine e punes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim