Kerkoj PUNE, Vozites; A,B,C,D,E ose q'do Pune

Shitet nga: fadil 12 Sht 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR   399 EUR

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Kerkoj punë si vozites, pa marr parasysh mjetein e transportit,
ju falenderoj,
tel, + viber +377.44.485.553,
e kamë te kryer edhe qertifikaten e vozitesit ne Oden Ekonomike te Kosoves,
Ju pershendes dhe ju falenderoj per oferten apo per ndonjë orientim te metutjeshëm,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim